MİLLİ İRADEYE DARBE VURULAMAYACAĞINI MİLLETİMİZ BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞTİR

//MİLLİ İRADEYE DARBE VURULAMAYACAĞINI MİLLETİMİZ BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞTİR

MİLLİ İRADEYE DARBE VURULAMAYACAĞINI MİLLETİMİZ BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞTİR

Ülkemiz, 15 Temmuz Cuma gecesi önce karanlığı; ortaya konan büyük inanç ile de aydınlığı yaşadı.
15 Temmuz, demokrasinin kazandığı bir gündür. Mili iradeye darbe vurulamayacağını Milletimiz içerideki ve dışarıdaki tüm düşmanlarımıza bir kez daha göstermiştir.
15 Temmuz, ülkemizi bölmek ve parçalamak maksadıyla darbeye girişenlerin, milletinin üzerine hiç çekinmeden bomba atanların, tereddüt etmeden milletine silah sıkanların, düşman ile mücadele etmesi için alınan tankları ve jetleri acımasızca milletine çevirenlerin kurşun atanların, karanlık planlarının aydınlığa çıkmasını sağladı.
Milletin iradesinden başka irade tanımıyoruz…
Darbecileri lanetliyor, hükümetimizi destekliyor ve milletimizin iradesinden başka bir irade tanımıyoruz.
Güçlü millet iradesi her türlü zorlukla baş edebileceğimizi, ülkemizin uluslararası arenada da siyasi ve ekonomik gücünün kat be kat artacağını ortaya koymuştur.
Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz…
Bundan sonra da bizler daha çok çalışarak ve üreterek ekonomimizi büyütmeye devam edeceğiz.
Artık darbe kelimesinin literatürden kalkmasını istiyoruz.
Meclis’ te siyasi partiler arasında takdir edilen bir yaklaşım varken toplumda ayırımcılık yapılması teröristlerin amacına ulaşmasına sebep olur. Sağduyu içerisinde hareket etmeliyiz.
Milli İradeyi korurken şehit düşen vatandaşlarımıza ve güvenlik görevlilerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
Gün birlik günüdür. Demokrasimize sahip çıkan necip milletimize, halkımıza kararlılığı ile cesaret veren Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız ile hükümetimize, darbe girişimine destek vermeyen ve karşı mücadele eden Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza, polisimize ve güvenlik güçlerimize, darbeye kalkışanlara bir ağızdan karşı çıkan parti liderlerinin sağduyulu açıklamalarına ve basınımızın darbe karşıtı tutumuna sonsuz teşekkür ediyoruz.
Gündüzleri işimizin başında olup geceleri Demokrasi nöbetine devam edeceğiz…
.
OSGBDER YÖNETİM KURULU ADINA
CENGİZ İMECİ
OSGBDER GENEL BAŞKANI

2017-08-07T11:59:24+00:00 Categories: Haberler|Tags: , |