OSGB ile Secretcv Protokol İmzaladılar

//OSGB ile Secretcv Protokol İmzaladılar

OSGB ile Secretcv Protokol İmzaladılar

secretcv

Secretcv.com doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedeflemektedir. Kullandığı teknolojisi ile firmalara, en doğru adaya ulaşmakta zaman, emek ve dolayısıyla tasarruf sağlamaktadır.

İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli gibi nitelikli personel bulmada sektörümüz ciddi sıkıntı içerisinde olduğunu bilmekteyiz.

Bu gereksinimden yola çıkarak eleman bulmadan geniş bir cv havuzuna sahip olan Secretcv ile OSGBDER 19.03.2015 tarihinde protokol imzalamıştır. Protokole göre OSGBDER üyesi olan firmalar avantajlı fiyatlardan ilan verme hakkına kavuşacaklardır.

Dernek üyesi olmayan OSGB lerin derneğe üye olduktan sonra burayı tıklayarak ilanlarını verebilirler.

Dernek üyesi olmayan OSGB ler burayı tıklayarak üyelik formunu doldurabilirler.

Ayrıntılı Bilgi için 0 (532) 334 33 58 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

SECRETCV İLE PROTOKOL İMZALADIK.

OSGBDER ile yapmış olduğumuz ortak çalışma doğrultusunda Secretcv.com üyeliği ile ilgili olarak OSGBDER üye firmalarına özel olarak hazırlamış olduğumuz fiyat teklifimizi ve üyelik açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Hedefimiz, Sektörünüzde personel bulmada yaşadığınız zorlukları engellemek ve daha nitelikli adaylarla pozisyonlarınızı doldurmaktır. Sektörde 15 yıllık deneyimi olan, Secretcv’nin tecrübe ve güvenilirliğinden faydalanmanız amacıyla yapılan bu işbirliğinde, aşağıda belirtilen ilan yayınlama ve veritabanı kullanma paketlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz, işinizi kolaylaştırmak ve maliyetlerinizi düşürmek için hizmet veriyoruz.

Rakamlarla Secretcv:

Aday Sayısı

18.500.000

Üye Firma Sayısı

47.000

Günlük Ortalama Tekil Görüntülenme Sayısı

250.000

Günlük Ortalama Görüntülenme Sayısı

2.500.000

Aylık Ortalama Görüntülenme Sayısı

75.000.000

Haftalık Ortalama Görüntülenme Sayısı

1.750.000

Aday İlanları Sayfası Ortalama Günlük Görüntülenme Sayısı

200.000

Günlük Ortalama Başvuru Sayısı

130.000

Aylık Ortalama Yeni İlan Sayısı

11.000

Bölgelerimizle Tüm Türkiye’de Hizmetinizdeyiz:

İstanbul Kozyatağı merkez ofisimiz, İstanbul Avrupa bölge, Kocaeli, Bursa, Antalya, Ankara, Denizli, İzmir’de bulunan profesyonel ekiplerimizle satış ve satış sonrası hizmetlerde hızlı ve etkin çözümler sunuyoruz.

Müşteri İlişkileri Departmanımız ile Farklıyız:

Sistem kullanımı ve teknik tüm desteklerde yanınızdayız. Kullandığınız sayfanız üzerinden bize çalışma saatleri içinde online olarak da anında ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya’da sizi destekliyoruz:

Facebook genel sosyal medya stratejimizin ana gemisidir. Günlük olarak hazırlanan içerikler önce facebook’ta paylaşılır ve facebook üzerinden diğer kanallara dağıtılır (twitter, linkedin, youtube). Facebook sayfamızı günlük olarak yaklaşık 3.000 kişi ziyaret etmektedir. Facebook sayfamızdaki içerikler aylık olarak yaklaşık 600.000 kere görülmekte, 1.000 kez yorumlanmaktadır. Ayrıca Facebook üzerinde iş ilanlarımızı sağlık, perakende, lojistik, turizm, bankacılık, inşaat, bilişim gibi sektörel alt kategori sayfalarımız da bulunmaktadır.

Üniversite Projemiz ile Tüm Türkiye’deyiz:

İş hayatına hazırlanan üniversite öğrencilerine ulaşarak, aradıkları doğru işi bulmalarını, öğrencileri “yeni mezun” arayan Türkiye’nin en iyi firmalarıyla buluşturmayı hedefliyoruz.

www.universiteyibitiriyorum.com sitesinde yeni mezun,partime,stajer ilanlarını yayınlıyoruz.

2017-08-04T12:34:03+00:00 Categories: Haberler|Tags: , , , , |